Double picty 8-)

1. listopadu 2008 v 12:06 | *** Ms. Gr€pFrUitQ@ *** |  Avatary
Tenhle první obrázek je vjenovaný B@Ru$hQ@ TéWéCé ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B@Ru$h[Q]@ TéWéCé ♥ - [TwOe pOTrHLé SBnQoo kTeRé Tě mOCiQyy LOFQUJE!! ] * I LoWe yOu BeJbEeE* MTSMR B@Ru$h[Q]@ TéWéCé ♥ - [TwOe pOTrHLé SBnQoo kTeRé Tě mOCiQyy LOFQUJE!! ] * I LoWe yOu BeJbEeE* MTSMR | Web | 1. listopadu 2008 v 12:19 | Reagovat

miláčQuu ;)) já tě tak strašně moc žeru ;) když jsem četla tvoje komentíky,tak jsem se málem rozbrečela a teďka ještě když je tady ten obrázek pro mě.... *fňuQ* :))) TY SEŠ TAKOVÉ ÚŽASNÉ ESBÉ,že to ani není možné,víš to?? ;))

--

hrozně mě potěšillo jak jsi mi napsala,že můj blog je něco krásného a já holka se zlatým srdíčkem ;) děsně moc mě to potěšilo,jsi opravdu suprovní ;)) když to tak ale vezmu,ty jsi ještě lepší holka s ještě zlatějším srdíčkem,to mi věř ;))

jejdaa ;)) a můj blog je fakt jedinečný? JÁ TĚ MÁM TAKK STRÁÁÁÁÁÁÁŠNĚ MOC LÁDA!! ;)) jsem ráda,že jsem tvoje oblíbené eSBé !! ;) PŘESVĚDČILI JSTE MĚ!! KONEČNÉ ROZHODNUTÍ - BLOOOG!! NERUŠÍÍÍM! ;)) MTRRR!! taky jsi jedno z mých nejoblíbenějších eSBí!! vyčítala bych si to,kdybych už se s tebou neměla nikdy dostat do kontaktu :(( MTR!! děkuju za všechno!! a ten oblázeeQ ... mno nádheraaa ;)) děkuju ti moc za všechno.. ;))

2 B@Ru$h[Q]@ TéWéCé ♥ - [TwOe pOTrHLé SBnQoo kTeRé Tě mOCiQyy LOFQUJE!! ] * I LoWe yOu BeJbEeE* MTSMR B@Ru$h[Q]@ TéWéCé ♥ - [TwOe pOTrHLé SBnQoo kTeRé Tě mOCiQyy LOFQUJE!! ] * I LoWe yOu BeJbEeE* MTSMR | Web | 1. listopadu 2008 v 12:21 | Reagovat

A ZLATO!! TEN ČLÁNEK PRO MĚ!! TY SES POMÁTLA!! TY SEŠ TAKOVÉ ÚŽASNÉ ESBÉ!!ŽE TO PROSTĚ NENÍ NORMÁLNÍ!! TY NÁS NAKAZÍŠ SVOU DOBROTOU!! NEBOJ SE,NEZRUŠÍM BLOG!! DĚKUJUUU PANEBOŽE JÁ TĚ MÁM TAK STRÁÁÁÁŠNĚ MOC RÁDA,KDYBYS NEBYLA TY,CO BYCH DĚLALA!! ;)) TYJO TY SEŠ FAÁÁÁKT DĚSNĚ MOC ÚŽASNÁ! ZA CHVÍLI SI DÁM CELÝ TEN ČLÁNEQ NA BLOG!! MTRRRRRRRRRRR! JSEŠ ÚŽASNÁÁÁ!! ACHJOO ALE TAK MOC ÚÚŽASNÁ!! MTRRR A MTR A MTRRR A PLOSTĚ JEŠTĚ STOKRÁT :-*******************!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama