Vyhodnocení SB

Vyhodnocení o.1

22. října 2008 v 16:16 | *** Ms. Gr€pFrUitQ@ ***
TaGže poprvé je tu vyhodnocení SBšek !!!

- To koukam !!No prostě BEST !!!Nejlepší SBnko ...
-Supeee SBnko ale nejlepší není
-No dobré SB ale moc sem nechodí

Špatné SB snad ani jednou tu nebylo..
- New SBčko ..

TaK a takhle jsem to vyhodnotila ..

-B@Ru$h[Q]@ TéWéCé ♥ !!!No ne ,tohle SBnko je nej nej prostě je BEST !!MTWWR zlatíšQo ..hlasuje pro mě co může a já jsem jí za to vděčná ..ani nejde vyjádřit jak seš super.Jseš plostě NBS (nej best sb)..Ani jsem se nemusela rozmýšlet kam tě zařadím plostě jsem tě dala do nej..taQ už nwm co o tobě říct prostě závěr je : Nejlepší SBnko na světe !

-Luki !!!Jseš plostě BEST !A le do úplně nejlepších SBnek tě zařadit nemůžu,ale to si vůbec nevykládej špatně !Já jen že by to nebylo fér ale jseš taQy BESTÍQ sbško a já tě mám taKy moc ráda..

-Malá Zuzu !!!No jseš dobrá ale dlouho ses neozvala ,málem jsem tě zařadila do těch co jsou dobrý ale moc jsem nechodí..Ale já tě chápu neděláš to schválně a máš hodně SB tak moc to nestíháš co ..njn ale pořád jsi dobré SBnko tak si to neber špatně jj ?

-Naty !!Chtěla jsem tě zařadit do nej ale no nwm jestli je to taQ fér,ale každopádně jseš BEST !!!Hlasuješ pro mě kdyš potřebuju a tak podobně plostě BS (bestík sb) mám tě moc ráda a rozhodně tě nechci ztratit.
-Barča HSM !!!No dá se uznat že jsi dobré sb ale moc nepíšeš,wim že je to moje wina protože ti takymoc nepíšu no ..prostě newim jak to roztřídit je to těžký no.


Jujda já už musim hele taQ zbývající SBnka udělam zítra jj ?Omlouvám se ale už musim.
 
 

Reklama